Przejdź na strone główną
0

Oświadczenie

Suplementy diety

Wszystkie informacje i opisy na stronie internetowej Gaia Naturelle (www.gaianaturelle.pl) służą wyłącznie celom informacyjnym i w żaden sposób nie zastępują porady, diagnozy i odpowiedniej opieki medycznej, ponieważ nie są uznawane przez personel medyczny. Oświadczenia dotyczące konkretnych produktów znajdujące się na stronie internetowej Gaia Naturelle nie mają na celu leczenia chorób ani zapobiegania im. Jeśli przyjmujesz leki i / lub inne suplementy diety, skonsultuj się z lekarzem lub terapeutą przed zażyciem naszych suplementów diety razem z innymi suplementami lub lekami.

Oświadczenia żywieniowe i zdrowotne zamieszczone w deklaracjach suplementów diety w sklepie internetowym Gaia Naturelle są zgodne z rozporządzeniem Komisji (UE) nr. 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. Opisy tekstowe każdego produktu mają jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie zostały zatwierdzone przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).


Produkty kosmetyczne

Wszystkie kosmetyki Gaia Naturelle są zgodne z rozporządzeniem (WE) nr 882/2004 Parlamentu Europejskiego i Komisji. 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. o produktach kosmetycznych i są zarejestrowane w europejskim portalu zgłaszania produktów kosmetycznych (CPNP).

Jeśli masz jakiekolwiek problemy skórne lub jesteś uczulony na którykolwiek ze składników używanych w kosmetykach Gaia Naturelle, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem dermatologiem.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu usprawnienia działania.
Pliki cookies nie ingerują w prywatność użytkowników. Więcej ...