Przejdź na strone główną
0

Nota prawna

Sklep internetowy www.gaianaturelle.pl i wszystkie zawarte w nim informacje, zdjęcia produktów, grafiki i elementy wideo są własnością KSO Sebastian Kaczmarczyk i nie mogą być powielane ani wykorzystywane bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Ograniczenie odpowiedzialności

Zespół Gaia Naturelle Polska dokłada wszelkich starań, aby informacje publikowane na jej stronie internetowej były aktualne i dokładne. Jednak właściwości przedmiotów, czas dostawy lub cena mogą zmieniać się tak szybko, że możemy nie zdążyć z aktualizacją w czasie rzeczywistym. W takim przypadku przedstawiciel Gaia Naturelle Polska powiadomi klienta o zmianach i umożliwi mu odstąpienie od umowy lub wymianę zamówionego przedmiotu.

Zdajemy sobie sprawę, że prywatność osób odwiedzających nasz serwis jest bardzo ważna. Dlatego wszystkie informacje pozyskane w serwisie (formularz kontaktowy) są wykorzystywane wyłącznie do celów, dla których zostały pozyskane. Zachowamy poufność wszystkich danych osobowych i nie przekażemy ich nikomu bez Twojej uprzedniej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wszystkich informacji opublikowanych na tej stronie.

Korzystając z tej strony, odwiedzający potwierdza, że ​​akceptuje opisane warunki i zgadza się z nimi.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu usprawnienia działania.
Pliki cookies nie ingerują w prywatność użytkowników. Więcej ...