Przejdź na strone główną
0

O nas

Twórczynią marki Gaia Naturelle jest Anja Bordon – niezwykle utalentowana technolożka żywności, uczestniczka programu „Startup Słowenia”…

Anja

Cześć! Jestem Anja i jak większość z nas, chciałabym być wiecznie młoda ;-)

O zmarszczkach i starzeniu się nie myślałam, dopóki nie skończyłam 25 lat. Dziś, w wieku 36 lat, po trzech ciążach, jest inaczej. Zacząłem zauważać zmiany w moim ciele. I oczywiście, jak każda inna kobieta, staram się jak najbardziej je spowolnić.

Przez większość mojego życia jedyną ważną rzeczą dla mnie był wygląd. Zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, z bulimią, przez ponad 15 lat. Na szczęście skutecznie udało mi się pokonać te przeciwności.

Dziś dbam o siebie stosując głównie kosmetyki naturalne, zwracam również uwagę na wnętrze swego ciała- na jego kondycję fizyczną oraz na stan mego ducha.

Z wykształcenia jestem absolwentką uniwersytetu na wydziale technologii żywności, sercem i duszą jestem wieczną badaczką życia i pasjonatką odkrywania nowych możliwości. Przez siedem lat byłam zatrudniona w słoweńskiej firmie w laboratorium odpowiedzialnym za rozwój suplementów diety i kosmetyków naturalnych. Po trzecim urlopie macierzyńskim straciłam pracę i z wdzięcznością weszłam w świat nowych możliwości- w świat przedsiębiorczości.

Wspólnie z moimi partnerami tworzymy kosmetyki z naturalnych i odżywczych składników, w największym możliwym stopniu pielęgnujących całe ciało. Zdaję sobie sprawę że żadne kosmetyki nie pomagają jeśli skóra nie jest odżywiona od wewnątrz, w związku z czym opracowaliśmy suplement diety Kolagen Shot, którego receptura zawiera wszystko co niezbędne aby zapewnić skórze, włosom oraz paznokciom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Kolagen od ponad dekady jest najskuteczniejszym przeciwstarzeniowym suplementem diety, a ostatnio również MSM został zauważony i doceniony przez przedstawicieli branży nutrikosmetyków. Pracowałam na czymś innym, jednak powstał produkt który przez wiele fanek nazywany jest „eliksirem młodości”. Jego uzupełnieniem są inne- witaminowe- suplementy diety oraz działające na skórę od zewnątrz kosmetyki naturalne.

Moje produkty przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn- nie jestem zwolenniczką reglamentowania prawdziwego piękna i podążającego za nim poczucia szczęśliwości…


 

Sklep internetowy GaiaNaturelle.pl jest wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce, zapraszamy do zakupów za pośrednictwem naszej witryny lub prosimy o bezpośredni kontakt. W przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości pozostajemy do Pastwa dyspozycji.

Czy i Ty zaprzyjaźnisz się z Gaia Naturelle…? :-)

Ta strona korzysta z plików cookies w celu usprawnienia działania.
Pliki cookies nie ingerują w prywatność użytkowników. Więcej ...