Przejdź na strone główną
0

Przeciw zmarszczkom

Przeciw zmarszczkom

Och, te zmarszczki… Czy nie byłoby miło, gdyby zmarszczki można było całkowicie usunąć i wyglądać wiecznie młodo? Między innymi nasze geny mają ogromny wpływ na powstawanie zmarszczek. Istnieje wiele Technik wspomagających wygładzanie zmarszczek i spowalniających ich powstawanie. Joga twarzy jest jedną z tych technik, z których korzysta duże grono osób.

Najważniejsza w spowalnianiu procesu powstawania zmarszczek jest wystarczająca ilość kolagenu zawarta w Twoim organizmie. Wiemy, że kolagen jest jednym z najbardziej istotnych białek. Jego samoczynna produkcja zaczyna zwalniać po 25 roku życia i spada o około 1,5% każdego roku.

Kolagen może być dostarczany do organizmu dzięki określonej diecie lub za pomocą suplementów diety. Hydrolizowany kolagen rybi okazał się bardzo skutecznym suplementem kolagenu, ponieważ zawiera małe cząsteczki, które są łatwiej i szybciej wchłaniane. Odpowiednie nawodnienie organizmu będzie przysłowiową “kropką and i”, finalnym akcentem na drodze do świeżego i młodzieńczego wyglądu.

Kwas hialuronowy

Doskonała naturalna substancja nawilżająca i jedyna substancja biologiczna, która może wiązać duże ilości wody. Rezultatem zastosowania kwasu hialuronowego w produkcji kosmetyków oraz suplementów diety jest gładsza, bardziej miękka skóra i wygładzanie zmarszczek.

Kolagen

Jest istotnym białkiem występującym w ciele człowieka w największej ilości. Zdolność organizmu do produkcji kolagenu zaczyna spadać po 25. roku życia. Niedobór kolagenu objawia się w postaci zmarszczek, luźnej i suchej skóry.

Witamina E

Wpływa korzystnie na problemy z pryszczami, działa pozytywnie na wygląd i stan skóry skłonnej do trądziku, pomaga zapobiegać wiotczeniu i blaknięciu skóry.

Witamina C

Bierze czynny udział między innymi w procesach detoksykacji, tym samym pomaga pozbyć się z organizmu również związków chemicznych mających negatywny wpływ i na skórę.

Cynk

Ma korzystny wpływ na skórę, niwelując część z występujących problemów (wysypki, szorstkość, trądzik, pryszcze, rozstępy...)

Ta strona korzysta z plików cookies w celu usprawnienia działania.
Pliki cookies nie ingerują w prywatność użytkowników. Więcej ...